2019/2020
Pozn.: Kvůli dodatečným změnám v pravidlech, která byla upravena na základě předběžného ukončení soutěží kvůli Coronaviru, žádná družstva do dalšího ročníku nesestupují.
KSII-C
Pořadí | Družstvo | PU | V | R | P | Skóre | Body |
1. | TJ Sokol Lanžhot B | 18 | 15 | 1 | 2 | 174:64 | 64 |
2. | SKST Hodonín D | 18 | 15 | 1 | 2 | 172:80 | 64 |
3. | Baník Ratíškovice A | 19 | 13 | 2 | 4 | 169:109 | 60 |
4. | SKST Rohatec A | 18 | 11 | 2 | 5 | 146:117 | 53 |
5. | TJ Sokol Rakvice A | 18 | 8 | 2 | 8 | 135:136 | 44 |
6. | TJ Jiskra Strážnice C | 18 | 7 | 3 | 8 | 134:138 | 42 |
7. | SPIN Lednice B | 18 | 6 | 1 | 11 | 121:143 | 37 |
8. | TJ Vlast Ježov A | 18 | 6 | 1 | 11 | 112:150 | 37 |
9. | Agrotec Hustopeče B | 18 | 5 | 4 | 9 | 115:154 | 37 |
10. | TJ Sokol Kobylí B | 19 | 5 | 1 | 13 | 105:163 | 35 |
11. | TJ Sokol Bučovice A | 18 | 0 | 0 | 16 | 51:180 | 16 |
12. | TJ Sokol Hodonín B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
OL |
|||||||
Pořadí | Družstvo | PU | V | R | P | Skóre | Body |
1. | SKST Dubňany A | 19 | 17 | 0 | 2 | 225:117 | 70 |
2. | Vacenovice A | 19 | 14 | 2 | 3 | 218:124 | 63 |
3. | Baník Ratíškovice B | 19 | 12 | 0 | 7 | 199:143 | 55 |
4. | TJ Slovan Hodonín B | 19 | 11 | 0 | 8 | 181:161 | 52 |
5. | TJ Mikulčice B | 19 | 10 | 2 | 7 | 178:164 | 51 |
6. | TJ Sokol Vracov B | 19 | 10 | 1 | 8 | 181:161 | 50 |
7. | TJ Sokol Kyjov A | 19 | 6 | 5 | 8 | 169:173 | 42 |
8. | TJ Jiskra Strážnice D | 19 | 7 | 2 | 10 | 163:179 | 42 |
9. | TJ Sokol Svatobořice A | 20 | 7 | 0 | 13 | 167:193 | 41 |
10. | SKST Hodonín E | 19 | 6 | 1 | 12 | 131:211 | 38 |
11. | SKST Čeložnice A | 19 | 5 | 0 | 13 | 126:216 | 33 |
12. | SKST Rohatec B | 20 | 2 | 3 | 15 | 132:228 | 29 |
OP |
|||||||
Pořadí | Družstvo | PU | V | R | P | Skóre | Body |
1. | Vacenovice B | 19 | 19 | 0 | 0 | 246:96 | 76 |
2. | Baník Ratíškovice C | 19 | 17 | 0 | 2 | 231:111 | 70 |
3. | TJ Sokol Kyjov B | 19 | 14 | 0 | 4 | 208:134 | 60 |
4. | TJ Sokol Veselí n M. A | 19 | 12 | 0 | 7 | 188:154 | 55 |
5. | TJ Sokol Lužice A | 19 | 12 | 0 | 7 | 189:153 | 55 |
6. | TJ Sokol Vracov C | 19 | 8 | 1 | 10 | 175:167 | 44 |
7. | SK Čejč A | 19 | 6 | 2 | 11 | 169:173 | 39 |
8. | SKST Rohatec C | 19 | 6 | 2 | 11 | 155:187 | 39 |
9. | TJ Vlast Ježov z.s. B | 19 | 5 | 2 | 12 | 146:196 | 36 |
10. | TJ Sokol Vlkoš A | 19 | 4 | 3 | 12 | 158:184 | 34 |
11. | TJ Mikulčice C | 19 | 4 | 0 | 15 | 95:247 | 31 |
12. | TJ Sokol Bzenec A | 19 | 2 | 0 | 17 | 92:250 | 25 |
OS |
|||||||
Pořadí | Družstvo | PU | V | R | P | Skóre | Body |
1. | TJ Jiskra Strážnice E | 19 | 18 | 1 | 0 | 248:94 | 74 |
2. | TJ Sokol Svatobořice B | 19 | 16 | 1 | 2 | 229:113 | 68 |
3. | SKST Hodonín F | 19 | 15 | 2 | 2 | 246:96 | 66 |
4. | SKST Dubňany B | 19 | 9 | 1 | 9 | 169:173 | 47 |
5. | TJ Sokol Josefov A | 19 | 8 | 3 | 8 | 184:158 | 46 |
6. | TJ Sokol Kyjov C | 19 | 8 | 2 | 9 | 185:157 | 45 |
7. | TJ Slovan Hodonín C | 19 | 8 | 2 | 9 | 171:171 | 45 |
8. | TJ Sokol Veselí n M. B | 19 | 7 | 1 | 11 | 161:181 | 41 |
9. | Moravský Písek A | 19 | 6 | 3 | 10 | 162:180 | 40 |
10. | TJ Sokol Lužice B | 19 | 5 | 2 | 12 | 125:217 | 36 |
11. | SKST Rohatec D | 19 | 4 | 1 | 14 | 110:232 | 32 |
12. | T.J. Sokol Hodonín C | 19 | 0 | 1 | 18 | 62:280 | 20 |